info@zaluzi.lv

Horizontālās žalūzijas


Horizontālās žalūzijas der jebkuram interjeram, un tas ir efektīvs un praktisks risinājums aizsardzībai pret saules stariem, noformējot logus un durvis jebkurā telpā. Horizontālās žalūzijas ir izturīgas pret saules radiācijas iedarbību un temperatūru svārstībām. Horizontālās žalūzijas ir konstrukcija ar vadības mehānismu, kas izvietots augšējā karnīzē, no kura iziet kaprona aukliņas, uz kurām balstās pagriežamās lameles. Aukliņu skaits ir atkarīgs no žalūziju platuma.

Horizontālo lameļu žalūzijas var būt izgatavotas no dažādiem materiāliem: koka, plastikāta, alumīnija, ādas. Mēs izgatavojam horizontālās žalūzijas ar lamelēm no alumīnija, kuru platums ir no 16 līdz 50 mm, horizontālās žalūzijas ar lamelēm no liepas koka (Basswood), kuru platums ir no 25 līdz 50 mm, horizontālās žalūzijas ar lamelēm no auduma 50 mm platumā, horizontālās žalūzijas ar lamelēm no ādas 50 mm platumā un horizontālās žalūzijas ar lamelēm no bambusa (bambusa žalūzijas), kuru platums ir no 25 līdz 50 mm.

Horizontālās žalūzijas uzstāda telpās, kurās nepieciešams izvairīties no tiešas saules gaismas un atspīdumiem. Horizontālajām žalūzijām ir iespēja ērti regulēt gaismas un tās izkliedes daudzumu, kas ir optimāls darba kabinetiem, kuros nepieciešams izvairīties no tiešas saules gaismas un atspīdumiem. Izgatavojot horizontālās žalūzijas, tiek izmantota alumīnija lente ar plastikāta uzsmidzinājumu dažādās krāsās un faktūrās. Horizontālās žalūzijas ir izgatavotas no alumīnija lentes strēmelēm ar uzklāto pārklājumu, kas ir izturīgs pret saules radiācijas un temperatūru svārstību iedarbību. Neapstrīdama alumīnija horizontālo žalūziju priekšrocība ir tā, ka tās ir viegli kopt un ekspluatēt. Tās var arī savākt pēc savas gaumes no dažādu krāsu lamelēm. Nepieciešamības gadījumā, horizontālo žalūziju konstrukciju ir iespējams papildināt ar speciāliem fiksējošiem mehānismiem, kas ļauj pasargāt žalūziju konstrukciju no mehāniskiem bojājumiem.

Horizontālās žalūzijas nav kaprīzas, tās nav viegli deformējamas, neuzsūc putekļus, neuzkrāj statisko elektrību. Horizontālo žalūziju tīrīšanas nolūkos nostādiet lameles aizvērtā stāvoklī un notīriet tās ar sausu vai mitru lupatiņu no mikrošķiedras. Ja horizontālās žalūzijas ir ļoti netīras, varat izmantot vāju ziepju šķīdumu. Īpašas nepieciešamības gadījumā horizontālās žalūzijas var demontēt, lai varētu nomazgāt lameles parastā ūdenī vai ziepjūdenī.

Dormax piedāvā plašu horizontālo žalūziju sortimentu, pateicoties materiālu dažādībai, pielieto mūsdienu tehnoloģijas un garantē kontroli pār horizontālo žalūziju izgatavošanu katrā ražošanas posmā, kas pozitīvi ietekmē horizontālo žalūziju kalpošanas ilgumu un ļauj tām iemantot nevainojamu reputāciju un būt līderim horizontālo žalūziju tirgū!

Pasūtīt augstas kvalitātes horizontālās žalūzijas uz plastikāta logiem vai koka rāmjiem par atbilstošu un pamatotu cenu Jūs varat, iepazīstoties ar mūsu katalogu mūsu tīmekļa vietnē. Mūsu katalogā ir pārstāvētas dažādas horizontālo žalūziju sistēmas ar dažādu veidu lamelēm un dažādiem gaismcaurlaidīgo konstrukciju montāžas variantiem, piemēram, durvīm un logiem ar koka, metāla un plastikāta vai alumīnija profilu.

Sazinieties ar mums! Mūsu menedžeris palīdzēs Jums izvēlēties optimālu horizontālo žalūziju variantu, kas pārvērtīs Jūsu telpu un radīs komfortablāku atmosfēru darbam un atpūtai. Mēs varam izpildīt individuālu pasūtījumu horizontālo žalūziju izgatavošanai nestandarta logailām, piemēram, veikala vitrīnas iekārtošanai vai kā nodalītāju biroja telpās. Ar horizontālo žalūziju palīdzību var zonēt jebkuras telpas.

Visu veidu horizontālajām žalūzijām tiek sniegta divu gadu garantija.

Bezmaksas zvans
27444443
24444333
27444233
darba laiks no 09:00 līdz 18:00 bez brīvdienām
  • Tālr. 27444443 , 27444233 (09.00 - 18.00) Bez brīvdienām
Copyright © 2003-2017 Zaluzi SIA. All rights reserved