info@zaluzi.lv

Karnīzes paceļamajiem aizkariem plašā sortimentā


Sabiedrība ZALUZI.LV piedāvā kvalitatīvas karnīzes paceļamajiem aizkariem plašā klāstā par zemām cenām ar piegādi Latvijas teritorijā. Mēs specializējamies augstas klases produkcijas izgatavošanā un realizācijā, kā arī oficiāli pārstāvam plaši pazīstamo aizsardzības pret sauli sistēmu ražotāju Dormax.

Mēs pārstāvam arī tādas sabiedrības kā Forest un Zegar – pasaules līderus kvalitatīvu komplektācijas sastāvdaļu paceļamo aizkaru karnīžu un stieņu izgatavošanā. Izveidotie karnīžu detaļu piegāžu kanāli ļauj mums nodrošināt to izgatavošanu 15 minūtēs, neatkarīgi no pasūtījuma sarežģītības un apjoma.

Mūsu katalogā jūs atradīsiet daudz gatavu risinājumu, no kurriem jūs varēsiet piemeklēt optimālo variantu. Iespējama izgatavošana pēc pasūtījuma atbilstoši individuālam projektam un parametriem.

Karnīzes paceļamajiem aizkariem „Forest”

Elektriskās karnīzes „Forest” ieņem līderpozīcijas savā tirgus segmentā. To salikšanā tiek izmantoti plastikāta ritņi, ko izgatavo pēc unikālas patentētas tehnoloģijas, kas dod iespēju panākt augstāko galaprodukta kvalitāti. Raksturīga karnīžu Forest īpatnība slēpjas to konstrukciju variatīvumā. Mūsu uzņēmumā jūs varat pasūtīt šādu tipu karnīzes paceļamajiem aizkariem:

 • Griestu sliedes paceļamajiem aizkariem no alumīnija;
 • Karnīzes ar mehānisko vadību;
 • Konstrukcijas paceļamajiem aizkariem ar automatizētu vadību ar pults palīdzību;
 • Karnīzes, ko var savietot ar sistēmu „Viedā māja”.

Mūsdienu karnīžu izgatavošanas tehnoloģijas sniedz iespēju sniegt patērētājiem plašu ar papildfukcijām aprīkotu produktu izvēli. Šī karnīžu līnija var būt aprīkota ar manuālās dublēšanas funkciju, paceļamo aizkaru kustības uzsākšanu pēc pieskāriena ar roku utt. Nepieciešamības gadījumā mūsu speciālisti aprīkos karnīzes ar īpašiem sienas slēdžiem, kas padarīs to ekspluatāciju pēc iespējas ērtāku.

Sistēmas Torro

Elektriskās karnīzes „Torro” ir unikāla sistēma, kas ir aprīkota ar lielu skaitu papildfunkciju un iespēju. Stieņus paceļamajiem aizkariem izgatavo no kvalitatīviem un pārbaudītiem materiāliem, pateicoties kam tiem izceļas ar drošumu un ilgu kalpošanas mūžu. Kvalitatīvo šīs sērijas stieņu priekšrocības ir šādas:

 • Karnīzi var palaist tikai, pieskaroties aizkara audeklam;
 • Konstrukcijas izgatavo ar arkas veida un pagrieziena veida liekumiem;
 • Karnīzes var lietot manuālā režīmā;
 • Ir iespēja sinhronizēt karnīzes ar sistēmu „Viedā māja”.

Dažādu veidu aksesuāri karnīzēm palīdz pilnveidot sistēmu un padarīt to vēl ērtāku lietotājiem. Vērsieties mūsu uzņēmumā, ja izjūtat vajadzību nopirkt preci ar atpazīstamu zīmolu un augstas kvalitātes garantiju. Ir iespēja pasūtīt ātru montāžu bez piemaksas.

Karnīzes „Zegar” un to komplektācija

Ilgu laiku mēs nodarbojāmies ar pasaules tirgus izpēti, lai izvēlētos uzticamu un stabilu partneri. Rūpīgu un detalizētu pētījumu rezultātā mēs izvēlējāmies sabiedrību „Zegar”, kas strādā jau no pagājušā gadsimta 30. gadiem. Gadu desmitu gaitā šīs ražotājs ir strādājis  pie paceļamajo aizkaru karnīžu un to sastāvdaļu izgatavošanas tehnoloģijas pilnveides. Rezultātā jūsu rīcībā ir iespēja pasūtīt patiesi kvalitatīvu un pieejamu produkciju, kas kalpos ilgi. Mūsu katalogā ir pārstāvēti šādi Zegar produkti:

 • Stieņi paceļamajiem aizkariem;
 • Uzgaļi;
 • Kronšteini;
 • Sliedes paceļamajiem aizkariem;
 • Turētāji un mehānismi.

Kā apliecinājums visu „Zegar” zīmola produktu augstajai kvalitātei tiek sniegta 5 gadu garantija. Mēs esam minētās sabiedrības oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, un līdz ar to mums ir iespēja piedāvāt kvalitatīvas karnīzes paceļamajiem aizkariem, kā arī to sastāvdaļas un piederumus par minimālu cenu.

Sistēma „Shiny”

Šī sistēma ir universāls un praktisks risinājums jebkuru izmēru un formu logu noformēšanai. Too  izgatavo no augstas klases profila „Alex”, kas ir pazīstams ar tā izturību un elastību.

Kvalitatīvais alumīnija sakausējums, no kura izgatavo šo profilu, ļauj izgatavot dažādu formu karnīzes paceļamajiem aizkariem, tostarp trapeces, arkas un citās formās. Tas nozīmē to, ka, pasūtot mūsu uzņēmumā sistēmu „Shiny”, jūs saņemsiet iespēju pārveidot savu interjeru bez liekiem izdevumiem.

Profils izceļas ar pieņemamu cenu, teicamām kvalitātes un ekspluatācijas īpašībām. Izmantojot kvalitatīvas komplektācijas sastāvdaļas stieņiem, mēs saliekam karnīzes īsā laikā. To izgatavošana aizņem 15 minūtes. Jūs ierodaties pie mums birojā, veicat pasūtījumu un maksimums pēc 20 minūtēm jūsu rojas būs karnīze, kas ir pilnībā gatava montāžai. Mēs izpildām pasūtījums ārpus kārtas, kā arī sniedzam tādu pakalpojumu kā mērnieka bezmaksas izbraukums uz objektu.

Priekšrocības sadarbībai ar mūsu uzņēmumu

Mums ir svarīgs mūsu klientu viedoklis, tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai ikviens cilvēks paliktu apmierināts ar sadarbību ar mums. Papildus plašajam paceļamo aizkaru karnīžu  un to piederumu klāstam mēs piedāvājam augsta līmeņa servisu saviem klientiem. Vēršoties pie mums, jūs varat paļauties uz šādām priekšrocībām:

 • Bezmaksas konsultāciju par visiem jūs interesējošiem jautājumiem;
 • Speciālistu palīdzību optimālas sistēmas izvēlē;
 • Jebkuru izmēru un parametru karnīžu paceļamajiem aizkariem izgatavošanu īsos termiņos;
 • Ātra montāža bez piemaksas;
 • Jebkura produkcijas apjoma izgatavošana ārpus kārtas.

Viena no galvenajām priekšrocībām, ko klienti bauda, sadarbjoties ar mums, ir pieņemamas cenas visiem katalogā pārstāvētajiem produktiem. Ja jūs vēlaties aprīkot savu māju vai dzīvokli ar mūsdienīgiem funkcionāliem risinājumiem, mūsu speciālisti ir gatavi uzstādīt jebkuru jūsu izvēlēto sistēmu ar augstas galarezultāta kvalitātes garantiju. Nepieciešamības gadījumā mūsu speciālisti sinhronizēs elektriskās karnīzes ar sistēmu „Gudrā māja” un veiks visus nepieciešamos iestatījumus.

Plašs produktu klāsts

Papildus kvalitatīvajām un uzticamajām karnīzēm un sliedēm paceļamajiem aizkariem mēs piedāvājam pienācīgu pret sauli aizsargājošo sistēmu risinājumu klāstu. Mūsu sabiedrība sadarbojas tikai ar pārbaudītiem un uzticamiem ražotājiem, kas dod mums tiesības garantēt realizējamo produktu augsto kvalitāti. Pie mums par pieņemamām cenām jūs varat pasūtīt:

 • Tekstila paceļamos aizkarus no caurspīdīgiem, puscaurspīdīgiem un blīviem audumiem;
 • ruļļu paceļamos aizkarus;
 • moskītu tīklus;
 • ”diena-nakts” žalūzijas;
 • horizontālās un vertikālās žalūzijas;
 • romiešu paceļamos aizkarus;
 • japāņu paceļamos aizkarus.

Lai pastāvīgi uzturētu līderpozīcijas Baltijas valstu tirgū, mūsu speciālisti vienmēr veic dažādu ražotāju produktu monitoringu. Tas sniedz iespēju nepārtraukti papildināt katalogu ar jaunumiem, kas atbilst visprasīgāko pircēju augstajām prasībām. Ja jums ir nepieciešami patiesi kvalitatīvas karnīzes paceļamajiem aizkariem par pieņemamu cenu, vai citādi, stilīgi un praktiski aizsardzības pret sauli risinājumi, laipni lūdzam ierasties mūsu birojā vai zvanīt uz tīmekļa vietnē norādīto tālruni, lai sazinātos ar mūsu pieredzējušajiem konsultantiem, kuri ir gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem jums ērtākā laikā. Jums ir garantēta kvalitatīva palīdzība un ekskluzīvi draudzīga konsultācija. Vienmēr priecāsimies jūs redzēt mūsu pasūtītāju lokā!

Copyright © 2003-2017 Zaluzi SIA. All rights reserved