info@zaluzi.lv

Moskītu tīkli – komforts, kas pieejams ikvienam


Kukaiņi un putekļi mājā ir vieni no viskaitinošākajiem faktoriem, kas traucē baudīt mājīgumu vai koncentrēties darbam. Īpaši lielas neērtības tie sagādā vasarā, taču droša aizsardzība pret kukaiņiem Eiropas reģiona iedzīvotājiem ir nepieciešama praktiski cauru gadu.

Ja jūs nevēlaties atņemt savam mājoklim svaiga gaisa plūsmu, un ir nepieciešamība periodiski vēdināt telpas bez liekām problēmām, labākā izvēle jums būs moskītu tīkli. Tīklu pret kukaiņiem uzstādīšana ir vienlīdz aktuāla gan tiem, kuriem pieder vasarnīcas pie meža vai ūdenstilpnes, gan megapoles iedzīvotājiem. Ja brīvā dabā jūsu galvenā problēma ir odi un mušas, tad pilsētā pretodu tīkls pasargā jūs arī no daudzajiem piesārņojuma avotiem: putekļiem, izplūdes gāzēm un citām bīstamām vielām.

Mūsdienu moskītu tīkli atšķiras pēc savām konstruktīvajām īpatnībā, un tos var uzstādīt gan uz vienas loga vērtnes, gan arī norobežot veselu terasi vai ziemas dārzu. Šādiem gadījumiem vispopulārākais ir pretkaķu tīkls, kura uzdevums ir pasargāt mīluļus no izkrišanas pa logu un dažādām traumām. Ja jūs vēlaties saglabāt savu mājokli un gaisu tajā tīru, tikt vaļā no nelūgtiem „viesiem” un nodrošināt pastāvīgu komfortu dzīvošanai un darbam, uzstādiet pirmšķirīgu un mūsdienīgu tīklu pret kukaiņiem un baudiet mājīgumu jebkurā gadalaikā un jebkuros laikapstākļos.

Moskītu tīklu priekšrocības

Jūs vēl aizvien uzskatāt, ka tīkls pret kukaiņiem var izbojāt jūsu grezno interjeru un tas nesader ar mājas vai biroja ēkas eksterjeru? Steidzamies jūs iedrošināt tajā, ka jūs kļūdāties – mūsdienu moskītu tīkliem piemīt akurāts un pievilcīgs ārējais izskats, bet visbargākajiem estētiem ir izstrādāti neredzamie tīkli, kas praktiski nav pamanāmi pat ne ļoti neliela attāluma. Starp pārējām mūsdienu pretodu tīklu konstrukciju priekšrocībām ir:

  • Iespēja pasargāt mājokli ne vien no uzmācīgiem kukaiņiem, bet arī no putekļiem, putekšņiem, netīrumieem, lietus un sniega;
  • Rāmju parametru dažādība atkarībā no funkcionālā mērķa;
  • Pastāvīga un ne ar ko neierobežota gaisa cirkulācija istabā;
  • Jebkuru izmēru konstrukcijas un konfigurācijas montāžas un demontāžas ērtums;
  • Vienkāršība kopšanā;
  • Praktiskums un ilgs kalpošanas mūžs;
  • Izturība pret izliekšanos, uzliesmošanu un plīšanu;
  • Pieejama cena.

Tomēr ir jāpiemin, ka novērtēt visas kvalitatīvu pretodu tīklu priekšrocības jūs varēsiet tikai tajā gadījumā, ja iegādāsieties izstrādājumu no pārbaudīta specializēta uzņēmuma, kas nodarbojas ar logu sistēmu un žalūziju izgatavošanu.

Tīklu aizsardzībai pret kukaiņiem veidi

Pēc sava funkcionālā mērķa pretodu konstrukcijas ir iedalāmas četros galvenajos veidos, starp kuriem jūs varēsiet izvēlēties optimālo atbilstoši savām vajadzībām. Neredzamais tīkls – klasisks ērta loga aksesuāra variants, kas ir ieguvis savu nosaukumu, pateicoties vieglajai un smalkajai audekla konstrukcijai. Neredzamais tīkls lieliski derēs aizsardzībai pret kukaiņiem un netīrumiem telpā, kam nav vajadzīgas papildu funkcijas.

Pretkaķu tīkls ir speciāli izstrādāts aizsardzībai pret mājdzīvniekiem no nepārdomātas rīcības. Šādu izstrādājumu izgatavo no paaugstinātas izturības materiāla, kas ir izturīgs pret nagu, zobu un knābju iedarbību. Šādu modifikāciju ir ieteicams montēt uz speciāla augstas izturības sastiprinājuma, lai novērstu mīluļa izkrišanu pat stipra trieciena apstākļos. Vienīgais šādas konstrukcijas mīnuss ir pazemināta gaismcaurlaidība, taču šo trūkumu pilnībā atsver jūsu mīluļu drošība. Vienlaikus iesakām atcerēties arī par to,ka izstrādājums ir paredzēts tam, lai pasargātu nelielus dzīvniekus, piemēram, kaķēnus, kucēnus vai papagaiļus, taču tas nepasargās no bērna izkrišanas vai liela suņa izkrišanas cauri  .

Pretputekļu tīkls kļūs par patiesu glābiņu tiem, kuri cieš no alerģijas, laikā, kad viss zied un augi izdala putekšņus, kā arī lielu pilsētu iedzīvotājiem. Tās izgatavošanā ir izmantots unikāls materiāls – neilona audekls ar samazinātu acu izmēru. Neilons nelaiž cauri pat vissīkākos kukaiņus, kā arī aiztur sevī putekļus un citus alergēnus. Taču pretputekļu tīklu efektivitāte ir tieši atkarīga no to kopšanas kvalitātes – neaizmirstiet tos notīrīt ar mitru audumu vismaz vienu reizi nedēļā, kā arī reizi sezonā pārmazgāt ziepjūdenī.

Antibakteriālais tīkls lieliski derēs dzīvokļiem un mājām, kur dzīvo cilvēki ar vāju imunitāti vai mazi bērni: antibakteriālais tīkls tiek piesūcināts ar īpašu saturu, kas pasargā telpu no bakteriju iekļūšanas un vairošanās tajā.

Moskītu tīklu konfigurācijas īpatnības

Atkarībā no aizsargajamās telpas formas jūs var izvēlēties vienu vai vairākus neredzamo tīklu veidus aizsardzībai pret kukaiņiem. Visizplatītākais variants – rāmju moskītu tīkls, kas apvieno sevī pieņemamu cenu, konstrukcijas izturību un pastāvīgu tīklotā audekla stiegrojumu. Šo modifikāciju parasti izmanto uzstādīšanai logailās, to ir viegli montēt un demontēt pēc vajadzības.

Tīkls durvīm tiek izgatavots no pastiprinātas izturības profila, un to aprīko ar atsperēm-pievadītājām, kas automātiski aizver ailu un neatstāj spraugas. Parasti durvju tīkls atveras uz balkona pusi, un to uzstāda pie parastām balkona durvīm. Ruļļu tīkls, ko dēvē arī par rollešu tīklu, ir paredzēts gan logu, gan durvju ailu aprīkošanai. Šāds izstrādājums tiek ievietos īpašā kārbā, ko piestiprina pie rāmja augšējās daļas, un to var izmantot pēc nepieciešamības. Ruļļu tīkla kopšana nav sarežģīta, un tas nav jānoņem uz ziemu.

Atbīdāmais tīkls pret moskītiem ideāli der terasēm un balkoniem: tas sastāv no paneļa, kas ir piestiprināts uz sliedēm, un to var pārbīdīt pa labi vai pa kreisi kā skapja bīdāmās vērtnes. Atbīdāmais tīkls var viegli aizņemt vienas balkona vērtnes vietu, netraucējot svaiga gaisa cirkulācijai. Izvēlēties un iegādāties piemērotu tīkla pret kukaiņiem variantu ar visizdevīgākajiem noteikumiem jūs varat sabiedrībā „Zaluzi.lv”. Nepieciešamības ga’dijumā uzņēmuma darbinieki vienmēr palīdzēs jums izdarīt atbilstošāko izvēli.

Copyright © 2003-2017 Zaluzi SIA. All rights reserved