info@zaluzi.lv

Mūsdienu žalūzijas – skaistums, funkcionalitāte, ekonomiskums


Šodien žalūzijas ir populārs logu dekora elements. Tās ir skaistas, neaizņem pārāk daudz vietas, lieliski pasargā no saules stariem un kukaiņiem, kā arī tās ir viegli mazgāt. Dažāddu tipu žalūzijas var sastapt gan dzīvojamajās, gad administratīvajās un ražošanas telpās.

Tīmekļa vietnē zaluzi.lv ir pārstāvētas dažādu konstrukciju un veidu žalūzijas, kas izgatavotas no koka, tekstila, plastikāta, metāla un tamlīdzīgi. Pateicoties tik plašam klāstam, ikviens varēs piemeklēt sev optimālu variantu. Katra veida žalūzijām piemīt savas priekšrocības un īpatnības, vienas ideāli derēs dzīvoklim, citas būs neaizvietojamas biroja telpām. Pareizi piemeklētas žalūzijas priecēs acis, kalpos pietiekami ilgi un nesagādās īpašas raizes to kopšanā.

„Diena-nakts” žalūzijas

„Diena-nakts” vai „zebras” tipa ruļļu paceļamos aizkarus izgatavo no īpaša slokšņu auduma. „Diena-nakts” žalūzijām ir daudz priekšrocību, kuru vidū ir šādas:

  • saules staru necaurlaidība, kas sniedz iespēju samazināt gaisa sakaršanu telpā;
  • apgaismes līmeņa regulēšana;
  • skata iespēja aiz loga, kad audekls ir nolaists;
  • oriģināls loga dizains.

Sistēmas „diena-nakts” žalūzijām izmanto putekļus atraidošu antistatisku audeklu, ko pārmaiņus veido caurspīdīgas un necaurspīdīgas sloksnes. Audums saliekas divās kārtās un, pārvietojot audeklu, caurspīdīgos fragmentus var aizklāt ar blīvajiem. Tādā veidā var regulēt nepieciešamo telpā ielaižamās gaismas daudzumu.

„Diena-nakts” tipa ruļļu paceļamie aizkari tiek stiprināti tieši pie vērtnes, tos ir ērti uzstādīt pie atveramajām un atvāžamajām sistēmām. Pateicoties auddumu dažādībai, tie der gan mājai, gan administratīvajām telpām.

Plisē žalūzijas

Plisētie ruļļu aizkari ir aktuāla modes tendence pasaulē logu dekorā. Plisētais audums ir īpaši populārs sieviešu vidū, kuras augstu vērtē tērpus, kas no tā izgatavoti, to praktiskuma un sievišķības dēļ. Kā plisēta kleita der praktiski jebkuram pasākumam, tā arī plisētās žalūzijas iederas visdažādākajās telpās. Tā ir horizontāla konstrukcijas, kas izgatavota no plisēta auduma. Šādu žalūziju audumu krāsas un blīvums var būt visdažādākie. Plisē žalūzijas lieliski der visdažādāko logu noformēšanai, taču īpaši labas tās ir nestandarta formas ailām un logiem, kas atrodas slīpā pozīcijā.

Tās labi pasargā logus no saules, turklāt tās neizbalo. Tomēr jāatceras, ka šī veida žalūzijas neder telpām ar paaugstinātu mitrumu. Mitrums bojā plisē un samazina auduma kalpošanas mūžu.

Rollo žalūzijas

Šī sistēma ir klasisko žalūziju un tradicionālo paceļamo aizkaru simbioze. Rollo žalūzijas ir skaistas un funkcionālas. Tās var izrotāt logu, noslēpt kanalizācijas caurules un citus nevēlamus vizuālos elementus, kā arī minimizēt spilgtu gaismu un tamlīdzīgi. Šodien var pasūtīt uz rollo žalūzijām visdažādākos zīmējumus un pasvītrot telpas priekšrocības. Pareizi izvēloties krāsu un zimērus, šīs žalūzijas var vizuāli paaugstināt griestus un paplašināt istabu. Rollo žalūzijas var uzstādīt uz rāmja un izmantot palodzi, pat ja paceļamie aizkari ir nolaisti. Audumu šādām žalūzijām piesūcina ar īpašu saturu, kas padara audeklu antistatisku un atgrūž putekļus. Ar katru gadu šādi audumi kļūst arvien pilnīgāki, neizbalo, nebojājas no mitruma, un tos ir viegli kopt.

Aizsargžalūzijas

Gaišas telpas ar lieliem logiem vienmēr ir skaistas. Tomēr lieli logi palielina nevēlamas iekļūšanas varbūtību. It īpaši to var teikt par ārpilsētas savrupnamiem. Pasargāt māju un nodrošināt mieru tās saimniekiem palīdzēs aizsargžalūzijas. Tās droši aizklās logailas un nesabojās mājas ārējo izskatu. Aizsargžalūziju montāžu var veikt gan mājas būvniecības posmā, gan arī vēlāk, kad tajā jau ir sākuši dzīvot. Līdzīgi var aizklāt jebkuras ģeometriskās formas logailas. Aizsargžalūzijas izgatavo no alumīnija profila. Šādai sistēmai ir virkne priekšrocību, kuru vidū ir:

  • uzticamība un izturība;
  • tās ir viegli kopt – krāsot katru gadu nav nepieciešams, pietiek vien ik pa laikam nomazgāt netīrumus un putekļus;
  • izturība pret koroziju UV starojumu un mitrumu;
  • pievilcīgs ārējais izskats.

Aizsargžalūzijas palīdzēs pārvērst māju par drošības un uzticamības salu.

Pavadošās preces

Papildus dažādu veidu žalūzijām mūsu tīmekļa vietnē ir pārstāvēti dažādi moskītu tīkli, marķīzes un karnīzes paceļamajiem aizkariem. 

Moskītu tīkli logos pasargās jūsu mājoklii no uzmācīgiem kukaiņiem. Īpaši ieteicams tos izmantot cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret to dzēlieniem. Šeit runa ir jau ne par komfortu, bet par veselības saudzēšanu. Moskītu tīkli var būt dažādu konstrukciju: atbīdāmie, rāmju, rollešu un tamlīdzīgi. Tās var uzstādīt uz logiem, durvīm, atklātajām terasēm un citās vietās. Rāmju konstrukcijas uzstādīt ir viegli, un tās ir vieglas. Ruļļu tīkli ir universāli, tos uzstāda no ārpuses, un tos var pēc vajadzības nolaist.

Mūsdienu arhxitektūra piedāvā mums dažādu un nestandarta veidu logus. Tie ļoti labi izskatās interjerā, taču sagādā dekoratoriem virkni problēmu to noformēšanā. Pie mums var iegādāties dažādas karnīzes paceļamajiem aizkariem, ar kuru palīdzību var aizklāt ar tekstilu jebkuras ailas.

Marķīzes fasādēm ir īpašs ruļļu aizkaru paveids. To uzdevums ir regulēt apgaismojuma līmeni un radīt ēnu tveicīgajās vasaras dienās. Marķīzes izgatavo no izturīgiem audumiem, kas piesūcināti ar īpašu saturu. Marķīzes audekls atgrūž ūdeni, netīrumus un neizbalo saulē. Sistēmas ir aprēķinātas ilgstošai ekspluatācijai. Skaista auduma virsma izdaiļos gan klasisku fasādi, gan arī mūsdienīgu, vai pat var kļūt par tā galveno rotājumu.

Mūsu vietnē jūs varat iegādāties kvalitatīvas žalūzijas, ruļļu paceļamos aizkarus un citas augstas kvalitātes preces par izdevīgu cenu. Mēs sniegsim atbildes uz visiem jautājumiem un palīdzēsim izdarīt optimālu konstrukcijas izvēli. Piedāvāto produktu kvalitāti jau ir paspējuši novērtēt daudzi uzņēmumi un privātpersonas. Allaž priecāsimies redzēt arī jūs starp mūsu pasūtītājiem un pastāvīgajiem klientiem, laipni lūdzam!

Copyright © 2003-2017 Zaluzi SIA. All rights reserved