info@zaluzi.lv

Vertikālās žalūzijas


Vertikālās žalūzijas sastāv no vertikālo žalūziju sistēmas lamelēm – sloksnēm, kas izgatavotas no īpaši apstrādāta izturīga materiāla, kuram piemīt pastiprinātas aizsargājošās īpašības, tas praktiski neizbalē saulē, neuzkrāj statisko spriegumu, noturīgs pret netīrumiem, un to ir viegli tīrīt.
Vertikālo žalūziju sistēmas lameles ir piestiprinātas pie karnīzes augšā ar speciālu turētāju palīdzību, kas griežas ap savu asi. Savukārt vertikālo žalūziju karnīzes stiprinājums var tikt ievietots sienā, griestos vai logailā. Kronšteinu izmantošana palīdz, ja nepieciešams izvirzīt aizsargkonstrukciju sānis no sienas pietiekami lielā attālumā.

Pateicoties lameļu vertikālajam stāvoklim, vertikālās žalūzijas sniedz vizuālu telpas griestu paaugstinājuma sajūtu, piepilda to ar izsmalcinātību un padara to īpaši ērtu un komfortablu. Apakšā lameles tiek savienotas savā starpā ar ķēdīti.
Lameļu noturība pret vēja brāzmām un citiem ārējās iedarbības faktoriem ir panākta,  pateicoties to pašu svaram, ja žalūzijas ir izgatavotas no plastikāta vai alumīnija, vai speciāliem atsvariņiem, ko iešuj auduma lameles apakšējā malā.

Vertikālo žalūziju lameles var būt dažādās krāsās un ar atšķirīgu faktūru – no blīvas un smagas līdz plānai un gandrīz caurspīdīgai. To panāk ar vertikālo žalūziju lameļu izgatavošanas procesā izmantoto materiālu palīdzību. Šie materiāli var būt, piemēram, audums, PVC,  koks, un eksistē  arī tāds auduma vertikālo žalūziju paveids, ko dēvē par virvju žalūzijām.

Vertikālās žalūzijas ir ērts un praktisks risinājums, kas ir aktuāls gan privātmājām, gan arī mūsdienīgām biroju telpām. Tās aizsargā pret saules staru, vēja un putekļu iedarbību, norobežo skatu no ziņkārīgiem skatieniem, aizvieto starpistabu durvis, norobežojošus elementus, piemēram, vaļējus sastatņus, skapjus un biroju šķērssienas, bet, pats galvenais, tās ir viegli vadīt, un to vadības sistēma var būt gan manuāla, gan ar elektromotora pielietošanu. Vertikālo žalūziju audekls viegli sabīdās no centra uz malām vai no vienas malas uz otru, kas ļauj viegli regulēt istabas apgaismojumu no izkliedētas maigas gaismas līdz pilnīgam aptumšojumam.

Bezmaksas zvans
27444443
24444333
27444233
darba laiks no 09:00 līdz 18:00 bez brīvdienām
  • Tālr. 27444443 , 27444233 (09.00 - 18.00) Bez brīvdienām
Copyright © 2003-2017 Zaluzi SIA. All rights reserved